TL-WR702N کوچکترین روتر بیسیم دنیا

این #روتر که عنوان کوچکترین #روتر #بیسیم دنیا را یدک می‌کشد ساخت شرکت چینی #TP_LINK است و قابلیت #انتقالاطلاعات با سرعت ۱۵۰ مگابیت در ثانیه را دارد . این نوع روترها در دسته #روترهایمسافرتی قرار میگیرند .

این روتر کوچک شرکت TP-LINK که #TL_WR702N نام دارد، در دسته‌ی #نانوروتر‌ها قرار می‌گیرد و مناسب برای کاربران #موبایل و کسانی است که همواره در حال مسافرت هستند.
از مزایای این روتر می‌توان به استفاده از آن در #هتل‌ها ، مکان‌های عمومی و دیگر مکان‌های مورد نیاز برای به اشتراک گذاری سرویس #اینترنت بین چندین دستگاه مانند #لپ‌
تاپ، #تلفن، #تبلت یا کنسول‌های دستی اشاره کرد.

TL-WR702N کوچکترین روتر بیسیم دنیا است . این روتر مربع شکل، ابعاد ۵.۷ در ۵.۷ سانتی متر دارد و ضخامت آن تنها ۱۸ میلی‌متر است. در حالی که این روتر بسیار کوچک است، اما چیزی از برادران بزرگ‌تر خود کم ندارد. روتر TP-LINK از سیستم #فایروالداخلی برای #امنیتشبکه بهره می‌برد و از شیوه‌ی #رمزگذاری #WEP به #WPA2 پشتیبانی می‌کند. قابلیت‌هایی مانند سرور مجازی، پورت راه‌انداز، #QoS#، UPnP#، DMZ، سرور و کلاینت #DHPC، سیستم حفاظت #DoS، فیلترهای #مک و امکانات دیگر در این روتر قابل مشاهده هستند.

این دستگاه کوچک قابل حمل، توانایی استفاده به عنوان #اکسس_پوینت، #روتر، #کلاینت، تقویت کننده (#repeater) و #بریج را در خود دارد.

درگاه شبکه (#LAN) در این روتر کوچک، ۱۰/۱۰۰ است و از درگاه #USB نیز پشتیبانی می‌کند. این روتر با نام تجاری TP-LINK 150Mbps Wireless N Nano Router به #فروش می‌رسد.

منبع: به نقل از سایت(شبکه کاران)-باز نشر گروه فناوری مشهد ای تی

ارسال پاسخ