مدیر عامل و رئیس بخش موبایل سونی، آقایِ « هیروکی توتوکی » در مصاحبه جنجالی و اُمیدوارکننده ای که ساعاتی پیش با اصحاب رسانه داشت، برنامه آینده این بخش و زیر بخش هایِ مربوط به فناوری گوشی هایِ هوشمند را به وضوح مشخص کرد.

. وقتی که از این مقام عالی رتبه درباره آینده بخش سونی موبایل سؤال شد، توتوکی با ضرس قاطع این کلمات را به زبان آورد : « ما هیچ وقت و به هیچ قیمتی قصد فروش یا واگذاری بخش موبایل و خارج شدن از تجارت گوشی هایِ هوشمند را نداریم »

آقایِ توتوکی از شروع اُمیدوارکننده سال ۲۰۱۵ صحبت کرد و از این سال با عنوان « سال تغییرات بزرگ » سخن به میان آورد و اذعان داشت که این موفقیت تا سال ۲۰۱۶ میلادی به نقطه هایِ حساسی خواهد رسید. اگر به خاطر داشته باشید، در آخرین تغییراتی که در زیرساخت هایِ اصلی سونی شاهد بودیم، آقایِ توتوکی یکی از کسانی بود که با کسب بیشترین آرا در سِمَت خود ( مدیر عامل و رئیس بخش موبایل ) ابقا شد و اَکنون ۹ ماه است که توتوکی بر صندلی ریاست این بخش به آسودگی تکیه زده است. توتوکی از بازار « سخت و مرگبار » تجارت گوشی هایِ هوشمند و تکنولوژی هایِ مربوطه سخن گفت، اما اذعان کرد که این رقابت سخت برای سونی تازگی ندارد و این شرکت با تکنولوژی برتر، مواد اولیه مرغوب و محصولات با کیفیت دوباره به جایگاه برتر خود در زمینه گوشی هایِ هوشمند بازخواهد گشت

 

منبع: beroozresani-گروه خبری فناوری مشهد آی تی

ارسال پاسخ