ممبر کانال تلگرام یک کلمه ی ساده اما بسیار مهم است. صدالبته شما بهتر از من اطلاع دارید که تبلیغات و گروهها هرچی هدفمندتر باشند ارزششون بیشتر و بازخوردشون بهتر خواهد بود. مشهد آی‌تی توضیح کوتاهی برای شما خواهد داد تا بدانید افزایشی که ما به شما میدهیم افزایشی حقیقی برای ممبر کانال تلگرام است و مقدار بازدیدهای کانال شما عددی متناسب با اعضای کانال تان خواهد بود.

ما ادعا نمی‌کنیم سریع ترین هستیم، ادعا نمیکنیم ارزان‌ترین قیمت رو هم داریم، اما ادعا می‌کنیم که بهترین نتیجه و بازخورد رو داریم چون هدفمند تبلیغ میکنیم. حالا چرا کلمه‌ی هدفمند واژه‌ای اینقدر مهم شده و روش تأکید میکنیم ؟!

ساده‌ست، ببینید جذب مخاطب برای کانال های جوک و سرگرمی و یا موارد غیراخلاقی کاری نداره امّا وقتی صحبت از کانال های تخصصی و فروش محصول خاص باشه، قضیه متفاوت خواهد بود! اگر بررسی کنید خواهید دید اکثر افراد کانال شما رو به یه اسم و محتوای دیگه تبلیغ میکنن و زود و ارزان کانال شما به اعضای بالایی میرسه، امّا نتیجه نداره، مقدار دیده شدن پست هاتون اصلاً با تعداد ممبراتون جور در نمیاد، روز به روز تعداد ممبراتون کمتر میشه و تا میفهمن گول خوردن خارج میشن و این یعنی جذب ممبر کانال تلگرام شما اصلاً هدفمند نبوده و واقعی نیست.

شاید با یک جستجو در اینترنت قیمت های بالاتر و پایین تر رو ببینید و براتون سوال پیش بیاد که دلیل این اختلاف قیمت ها چیه؟! دلیل این اختلاف قیمت و نقطه ی قوت ما کیفیت کار، تخصص و تعهد ما در انجام خدمات به مشتریان‌هامون هست ( نمونه کارها به درخواست دوستان قابل ارائه هست)

بگذارید کاری را برایتان بازگو کنیم که از عهده هرکسی برنخواهد آمد؛ خدمات ما تماماً دارای گارانتی میباشند، چطور؟! این را تماس بگیرید تا خدمت‌تان بگوییم ولی همین را حداقل بدانید که ما کارمان را ضمانتی خدمت‌تان تقدیم خواهیم کرد.

ممبر کانال تلگرام بصورت کاملاً واقعی و هدفمند قابل افزایش است، گول تبلیغات را نخورید.

ممبر کانال تلگرام

نحوه ی کار ما هم خیلی پیچیده نیست، در نظر بگیرید نحوه ی کار به این شکل است که در لحظه ی استارت کار تعداد ممبر شما ذخیره شده و هدف ما رساندن تعداد ممبر به تعداد سفارش شده بعلاوه تعداد ممبر در لحظه ی شروع کار می‌باشد. در این صورت ما تعداد افزایش یافته را به طور خالص به شما خواهیم داد.

مشهد آی‌تی سابقه ای درخشان در همکاری با برندها و گروه های مطرحی را داشته است و بسی خرسند است که توانسته است مشتریان را راضی نگاه دارد و تا این لحظه برای هر دو طرف این تعامل سازنده و با گفتمان برنده-برنده بوده است. در نظر گرفتن منفعت مشتری به همراه مبلغی واقعی ما در این بخش موفق کرده است. هیچگاه نمی‌توانید ادعا کنید که خدمات یا محصولی فوق العاده را با قیمتی پایین گرفته‌اید؛ بعد از مدت کوتاهی متوجه تقلبی بودن محصول و یا بی کیفیت بدون آن خواهید شد. باید برای یک محصول یا خدمات خوب مبلغی خوب هم پرداخت کرد. مشهد آی تی با تعیین سیاستی دقیق دنبال برنده شدن مشتری در تمامی معاملات است و میخواهد در این میان تفاوت ایجاد کرده را نشان دهد. منتظرتان هستیم که برای برنده شدن شما هم تضمینی در خور شأن‌تان خدمت تان تقدیم کنیم.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید: @mashhadit_group

ارسال پاسخ