ربات پیشرفته تلگرام ، بازاریاب آنلاین شماست

با گسترش استفاده از #اپلیکیشن ارتباطی تلگرام ، یکی از هوشمندانه ترین انتخاب های شما برای تبلیغات گسترده ی اینترنتی می تواند طراحی و به کارگیری یک ربات پیشرفته در زمینه ی کسب و کارتان باشد. جدای از اینکه این برنامه ی #چت و ارتباط به عنوان یک منبع عظیم سرگرمی است که روزانه با وجود #کانال ها و گروه های مختلف و به اشتراک گذاری مطالب و عکس های متنوع بخشی از ساعات هر کاربری را پر کرده است، شما دیدی فراتر از استفاده های معمولی دیگران از #تلگرام داشته باشید و به آن به دید یکی از راه های امروزی و نتیجه بخش برای کسب در آمد از راه #اینترنت بنگرید. این برنامه با دارا بودن امکانات و قابیلت های متنوع مثل ربات پیشرفته مخاطبان بسیاری را جذب کرده است و روز به روز به تعداد کاربران آن در سراسر جهان افزوده می شود بنابراین هر یک از کاربران به خصوص کاربران ایرانی و لوکال می توانند یکی از مشتریان شما باشند فقط باید بتوانید آنها را جذب کنید.

ربات پیشرفته تلگرام و استفاده از آن برای تبلیغات و تجارت آنلاین

با توجه به اینکه می توان این #بات ها را از طریق دستوراتی مشخص #برنامه_نویسی و کنترل نمود، کار شما بسیار ساده خواهد بود .زیرا می توانید انواع اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را مثل محتوای متنی یا تصویری، صوتی و ویدیویی در معرض دید کاربران قرار دهید و در بازه های زمانی مشخصی قایل هایی را برای افرادی که برنامه ی telegram  را در #گوشی_هوشمند خود نصب کرده اند ارسال نمایید. ربات پیشرفته تلگرام همانطور که در مقالات قبلی سایت MashhadIT ذکر شده است دارای قابلیت های مختلفی هستند برای مثال می توانند اطلاعات خاصی را از یک #سایت یا پایگاه داده جستجو کرده و به کاربران نمایش دهند و متقابلا می توانند از کاربر اطلاعاتی را دریافت کرده و در یک دیتا بیس ذخیره نمایند. #ربات را می توان برای نظر سنجی از مشتریان شما در مورد نوع خدمات و کیفیت محصولاتتان به کار برد. بهر حال با وجود متنوع بودن قابلیت های ربات پیشرفته ی تلگرام نیاز به برنامه نویسی و #کد_نویسی در این خصوص می باشد که یک فرد عادی قادر به ساخت و انجام دادن آن نیست . ما در گروه فناوری اطلاعات #مشهد آی تی با بهره مندی از برنامه نویسان فعال در این خصوص می توانیم امکان دسترسی به خدمات مختلف را برای شما فراهم سازیم. ربات پیشرفته متفاوت از ربات های رایگانی می باشد که خود کاربران می توانند با طی کردن چند مرحله ی ساده آنرا ایجاد نمایند . یکی از این تفاوت ها نیاز به استفاده از #سرور اختصاصی است که البته هر چند هزینه ی مختصری را ایجاد می کند ولی دارای امنیت بیشتر و سرویس دهی مطمئن تری خواهد بود زیرا تمامی اطلاعات ذخیره شده در دیتا بیس ربات پیشرفته کاملا در اختیار صاحب آن است. هم چنین با استفاده از سرور اختصاصی Bot با سرعت بیشتری به درخواست های کاربران خود پاسخ خواهد داد.

مقایسه ربات پیشرفته تلگرام با اپلیکیشن گوشی های هوشمند

همانطور که در مقاله ی طراحی اپلیکیشن ذکر شد، این برنامه های ساده و کاربردی را نیز می توان یکی از راه های مفید برای جذب مخاطب دانست به ویژه برای سایت های #فروشگاه_اینترنتی داشتن یک اپلیکیشن را توصیه کردیم . حال استفاده از امکانات #تلگرام را به تمام افرادی که سعی دارند کسب و کار خود را از طریق اینترنت توسعه بدهند پیشنهاد می کنیم.

ربات پیشرفته شباهت زیادی از لحاظ کارایی و اثر بخشی با اپلیکیشن دارد .

برخلاف برنامه های #گوشی نیاز به دانلود و نصب ندارند و حافظه ی زیادی از گوشی شما را درگیر نمیکنند.

سازگار با همه ی سیستم عاملها ی دستگاه های هوشمند می باشند.

براحتی در ۲۴ ساعت شبانه روز به سرورهای اختصاصی متصل هستند و کاربران می توانند از خدمات آنها استفاده نمایند.

ربات پیشرفته می تواند همانند App های موبایل دارای منو و بخش های مختلف، امکان #پرداخت_آنلاین، سبد خرید و سایر ویژگی های #اپلیکیشن های مربوط به یک سایت فروشگاهی باشد.

پیاده سازی سریع و هزینه طراحی مناسب نیز یکی دیگر از مزایای ربات پیشرفته تلگرام در مقایسه با application #موبایل می باشد.

نمونه های ربات پیشرفته ی مشهد آی تی

باشگاه مشتریان کافی شاپ کوک مشهد

ربات تلگرام شرکت تهران ثبت

باشگاه هواداران فست فود بلوط مشهد

ارسال پاسخ