ربات تلگرام و مدیریت کانال

در مقالات قبلی مشهد آی تی این دستیار #هوشمند را به شما معرفی کردیم و در این مقاله قصد داریم در مورد کارهایی که رباتها می توانند در انجام آنها موثر واقع شوند صحبت کنیم. همانطور که گفتیم امکانات telegram Bot بسیار گسترده هست و می توان برای کارهای مختلفی از آنها استفاده نمود، پس شما با ایجاد آنها در واقع یک سرمایه گذاری انجام می دهید که برای کسب و کار شما بی فایده نخواهد بود . #مدیریت_کانال اختصاصی شما و هم چنین سوپر گروه ها یعنی گروه هایی با حداکثر ۱۰۰۰ عضو یکی از کارهایی است که می توان آن را با خیال راحت به ربات تلگرام سپرد. در ادامه توضیحات بیشتر درباره ربات تلگرام و مدیریت کانال شرح داده شده است.

ربات های طراحی شده توسط مشهد آی تی چه تفاوتی با رباتی دارد که خود شما می سازید:

  • برنامه نویسی پیشرفته : تمامی آموزش هایی که این خصوص در اینترنت وجود دارد مربوط به ایجاد یک #بات ساده می باشد که نهایتا می تواند چند دستور را ایجاد کند ولی بر حسب موضوع می توان از برنامه نویسی پیشرفته تری استفاده کرد و قابلیت های زیادی را به ربات تلگرام اضافه نمود.
  • استفاده از #سرور اختصاصی : مطمئن بودن یک سرور که در اکثر اوقات شبانه روز آنلاین باشد و دچار خرابی و قطعی نشود یکی از مهم ترین موارد قبل از ایجاد ربات می باشد. زیرا بسیاری از عملیاتی که می توان از طریق یک Bot آنرا انجام داد نیاز به پردازش یا ذخیره سازی در سرور دارند و از آنجایی که اطلاعات کاربران شما باید محرمانه بماند سرور اختصاصی بهترین گزینه است.
  • ایجاد ربات تلگرام برای کاربردهای گوناگون : ارسال اخبار و جدیدترین مقالات #سایت با استفاده از ربات های خبر خوان و #جستجوگر RSS، نظر سنجی، ارسال و دریافت انواع فایل به کاربران، آزمون آنلاین، قابلیت پاسخ دهی خودکار به پیام های کاربران، قابلیت ارسال انبوه #پیام به کاربران موجود در #کانال یا گروه ها.

ربات تلگرام و مدیریت کانال

بله، باز هم ربات تگرام!

که می تواند همانند یک مدیر با تجربه و طبق برنامه ریزی ای که به آن می دهید کانال شما را مدیریت کند و به این صورت در مصرف وقت شما بسیار صرفه جویی خواهد شد و ازطرفی دیگر به سود کسب و کار شما خواهد بود زیرا به صورت روزانه یا بازه های زمانی ساعتی که همگی از قبل تعیین می شوند، ربات تلگرام مطالب و عکسها و هر آنچه مد نظر دارید را در گروه یا کانال شما منتشر می کند و در معرض دید همه ی اعضا قرار می گیرد. یکبار وقت می گذارید و با #مشهد آی تی همکاری می نمایید و از آن پس از طریق یک #ربات_هوشمند مدیریت می کنید. پیشنهاد فوق العاده ای است!!

برنامه نویسان مشهد آی تی با استفاده از متد های #برنامه نویسی لازم ربات تلگرام را انگونه که شما می خواهید برنامه ریزی می نمایند. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم همه چیز به یکدیگر مرتبط است. اگر به شیوه های معمول و یا با استفاده از بسته ی افزایش کاربر کانال تلگرام تعداد اعضا را #افزایش دهید در واقع تعداد کسب وکار خود را به مشتریان بیشتری معرفی کرده اید . حال تصور کنید که پس از به دست آوردن تعداد کاربران دلخواه برای کانال یا گروه خود ادامه ی کار راه به ربات تلگرام طراحی شده توسط مشهد آی تی بسپارید. این #ربات می تواند بر اساس برنامه ای که به آن می دهیم در روز های متفاوت مطالب متنوعی را به #اشتراک بگذارد. فرض کنید که اطلاعات مربوط به سفرهای یک روزه و چند روزه به همراه تخفیفات و سایر ویژگی های آنها به طور روزانه یا هفتگی بدون اینکه یک آژانس مسافرتی بخواهد شخصی را مسئول انتشار اطلاعات در کانال تلگرام خود کند، در کانال منتشر می شوند و در زیر هر پست لینکی به سایت #اینترنتی آژانس قرار دارد که اربران با مراجعه به آن لینک می توانند به راحتی عملیات خرید و رزرو را انجام دهند.

ربات تلگرام و مدیریت کانال با آن بسیار ساده می باشد. مطالب شما با هر محتوایی اعم از متن و عکس و فایل ویدوئویی که باشد قابلیت #انتشار اتوماتیک توسط Bot را خواهد داشت. این سیستم #هوشمند قابلیت نظر سنجی مستقیم از اعضا و یا هدایت آنها به بازدید از وب #سایت شما را نیز دارد.

در هر شغل و کسب و کاری که باشید فرقی نمیکند ،فقط آنچه که می خواهید را با کارشناسان #مشهد_آی_تی در میان بگذارید . ما با ربات تلگرام و مدیریت کانال و طراحی اختصاصی خود به شما کمک خواهیم کرد.

ارسال پاسخ