ثبت کانال در سایت TChannels.me

ثبت کانال بعد از تمامی حرف و حدیث های دنیای تلگرام مبنی بر فیلتر و حذف آن از دنیای مجازی ایرانیان، اکنون یک امر مهم به حساب می آید. اکنون کاربران خانگی و تجاری تلگرام با آسودگی خاطر به فعالیت خود در این شهرک ۱۳ میلیونی پرترافیک پرداخته اند.

در گذشته به معرفی کانال تلگرام و کسب درآمد از  کانال پرداختیم، امروز در نظر داریم این #کانال ها جهانی کنیم، اگر هر یک  از شما که خواننده این مقاله می باشید به لیست مخاطبان خود نیم نگاهی بیاندازید، میبینید در چندین #گروه و کانال عضو می باشید، ساخت کانال ها بی هیچ هزینه ای صورت می گیرد، بی هیچ محدودیتی عضو می پذیرد و… تا حالا باید دریافته باشید که کانال بیشتر با هدف #تجاری ساخته می شود و در بین کانال ها، کانال های خانوادگی و دوستانه و همکلاسی و…. کمتر به چشم می خورد، و می توان دلیل آن را ارتباط یک طرفه از جانب #ادمین با کاربران در کانال دانست. پس این آسان ترین روش برای معرفی شما، تجارتتان و محصولات/ خدماتتان می باشد،

مرجع کامل از کانال های تلگرام را می توانید در سایت http://tchannels.me/  بیابید، علاوه بر این شما در این سایت می توانید با #ثبت کانال خود، کانالتان را جهانی کنید.

در ادامه گام به گام مراحل ثبت کانال را برای تان بیان می کنیم، با #مشهدآیتی همراه باشید.

ابتدا وارد سایت http://tchannels.me/ شوید، همانطور که در تصویر می بینید، در گوشه بالا، سمت راست این سایت، دکمه Add channel  را میبینید، مانند شکل زیر  روی آن کلیک کنید:

addchannel

حال برروی دکمه Login کلیک کنید، تا صفحه زیر برای تان دیده شود:

telegram login

در این مرحله برروی stsrt کلیک کنید تا شما را به اصطلاح Authorized کند:

start

همانطور که در بالا میبینید، شما احراز هویت شده اید، و اکنون می توانید به مرورگر خود برگردید، وقتی به مرورگر برمی گردید، صفحه زیر را میبینید:

add

در این قسمت اطلاعات را به شرح زیر وارد کنید:

Channel username: در این قسمت آی دی کانال خود مثلا Calligraohiran را وارد کنید.

Channel name: نام کانالتان را وارد کنید، من در اینجا نام “خوشنویسی” را وارد کرده ام، که کانال من با این نام دیده می شود.

Category: دسته بندی کانال: در این بخش با توجه به موضوع کانال تان، دسته بندی مرتبط با آن را انتخاب کنید، مثلا در اینجا من کانال خوشنویسی را در دسته Art & Design قرار دادم.

به تصویر دقت کنید، در بالا سمت راست صفحه، نام کاربری تلگرام مرا با نام Zhr می بینید، و در ادامه مراجل ثبت کانال اختصاصی شما، من یک کانال با نام خوشنویسی با یوزرنیم Calligraphiran از قسمت setting در تلگرام با زدن Add new chnnel ساختم، و همان اطلاعات را در اینجا وارد می کنم، مانند شکل بالا.

Channel languages: زبانی که کانال ان را پشتیبانی می کند، که شما می توانید هر زبانی را انتخاب کنید، من فارسی را انتخاب کردم.

Upload image: در این قسمت باید یک عکس با فرمت jpeg یا png سایز ۳۰۰ پیکسل آپلود کنید، سعی کنید یک عکس مرتبط با نام و هدف ساخت کانالتان انتخاب کنید.

Description: بیان توضیحات و هدف از ایجاد کانال تان می باشد، ترجیحا طولانی ننویسید.

توجه داشته باشید ادمین کانال می تواند بعدا کلیه نام، یوزرنیم و توضیحات را از اکانت تلگرام خود در گوشی هوشمندش ویرایش کند.

info

با زدن دکمه ADD در پایین شکل بالا، کانال شما در این سایت ثبت و صفحه زیر ظاهر می شود:

خوشنویسی

و یک پیغام از طرف Telegram channels Bot می اید که به شما برای ثبت کانال تان در کنار هزاران کانال موجود تبریک می گوید:

authorization

و این هم نمایی از منوهای ربات کانال تلگرام، که تمامی امکانات سایتش در اینجا مشاهده می شود.

tchannels bot

شما به راحتی می توانید از خدمات ربات استفاده کنید.

برای مشاهده سایر کانال ها در دسته بندی های متفاوت، می توانید در همین سایت جستجو کنید، زیرا که منبع کاملی را به شما کاربران ارائه می دهد.

امروز در نظر داریم کانال های معروف تلگرام را در دسته بندی مشخصی معرفی کنیم تا برحسب نیاز و علاقه خود با خیال راحت در کانال مدنظرتان عضو شوید. در شکل زیر شیوه دسته بندی کانال ها را بر اساس موضوع می بینید:

Top Chart

channels

در تب Best New که در شکل زیر نشان داده است، جدیدترین و بهترین ها را به شما نشان می دهد.

Best new

Best new

در تب Recently added جدیدترین کانال های اضافه شده را می بینید.

Recently added

reccently added

امیدواریم این مطلب مورد پسندتان واقع شده باشد.

مشاوره از ما، انتخاب از شما

ارسال پاسخ