خیلی از دوستان حتما یک گوشی اندرویدی دارند ،خیلی ها گاهی از کند شدن گوشی خود مینالند با ما همراه باشید تا به شما این ترفند را آموزش دهیم.

حتما برای شما خیلی اتفاق افتاده دستگاه اندرویدی بخرید ولی پس از مدتی کند شود و یا احساس کرده اید کند شده برای رفع این مشکل ابتدا به قسمت تنظیمات مراجعه کنید در بخش About Phone پنج بار روی Build Number ضربه بزنید تا منوی مخفی مخصوص توسعه‌دهندگان برایتان نمایش داده شود. برای مراجه به این منو به صفحه‌ی اصلی تنظیمات رفته و به قسمت Developer Options مراجعه کنید. حال مقدار Windows transition scale و Transition animation scale و Animator duration scale را بر روی ۵x.(نیم) قرار دهید کمی پایین تر تیک گزینه Force GPU rendering را بزنید در صورتی که نمیخواهید برنامه ای در پس زمینه باز باشد و یا باترک کردن کاربر برنامه بسته شود تیک گزینه Do not keep activities را نیز بزنید با این کار ها نه تنها سرعت گوشی بهبود میابد بلکه حافظه رم دستگاه بیخودی پر نمیشود.

نکته :بعضی از دوستان پرسیده بودند که چند بار کلیک کردند ولی اتفاقی رخ نداده باید خدمتشون عرض کنم که احتمالا از قبل این گزینه برایشان فعال بوده در صورتی که اینگونه است نیازی به کلید کردن نیست فقط تنظیمات را انجام دهید !!

Scr0

Scr00

ارسال پاسخ