سلام دوستان عزیز

امروز به معرفی بسته درآمدزایی دوم خود با معرفی یک #فروشگاه_آنلاین مختص #مزایده پرداخته ایم.

سراتو

سراتو یکی از این فروشگاه های معتبر می باشد که با دارا بودن #نماداعتمادالکترونیکی، اعتبار کافی برای #سرمایه_گزاری کاربران را فراهم کرده است. #سراتو فروشگاهی آنلاین است که محصولات خود را به روش مزایده به صورت #قانونی، #شرعی و #اخلاقی به فروش می رساند. و بر خلاف سایر سایتهای مزایده هرگز اقدام به فروش #بلیط یا بید برای شرکت در مزایده نخواهد کرد.

فعالیت این سایت به صورت یک سایت مزایده می باشد و شما میتوانید با شرکت در این مزایده ها کالا هایی با قیمت پایین تر بخرید.

آیا برای شرکت در مزایده من باید مبلغی پرداخت کنم؟

شرکت در مزایده هیچ #هزینه ای برای شما ندارد و هیچ هزینه ی پنهانی وجود ندارد.  همیشه برای شرکت در مزایده مبلغی تحت عنوان ضمانت شرکت در مزایده از خریدار دریافت خواهد شد. سراتو هم دقیقا به همین صورت عمل می کند، یعنی شما در هنگام ارایه #پیشنهاد_خرید به #سایت، مبلغ پیشنهادی را به صورت ضمانت پرداخت خواهید کرد. اما در سراتو به محض برنده شدن فردی، سپرده شرکت در مزایده سایر شرکت کنندگان بدون کسورات برگشت داده می شود. و شما می توانید در مزایده دیگری شرکت نمایید یا اینکه درخواست بازگشت وجه را ارایه نمایید. لازم به ذکر است در ۶۰ ثانیه پایانی، به ازای هر پیشنهادی که از هر فرد ارسال شود، ۳۰ ثانیه به پایان مزایده اضافه خواهد شد. و زمان مزایده زمانی به پایان خواهد رسید که فردی در ۶۰ ثانیه پیشنهاد جدیدی ارایه ندهد.

چگونه در مزایده های این سایت شرکت کنم ؟

پس از ثبت نام در این سایت با افزایش موجودی میتوانید در مزایده های این سایت شرکت کنید .

پس از #افزایش موجودی حساب کاربری ، مزایده مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی دکمه ” شرکت در مزایده ” کلیک کنید .

توجه : شما برای شرکت در مزایده می بایست مبلغی بالای مبلغ ” آخرین قیمت ” بدهید .

توجه : تمامی مزایدات سراتو تنها یک برنده خواهد داشت. و فقط از یک نفر وجه دریافت خواهد شد.

توجه :در صورتی که مشخص شود، برنده مزایده تقلب نموده است، وجه تضمین شرکت در مزایده مصادره شده و محصول به برنده دوم پرداخت خواهد شد. (لازم به ذکر است این مورد برای برنده دوم و سوم و الی … نیز در صورت نیاز قابل انجام خواهد بود.)

توجه : در زمان یک دقیقه پایانی برای هر مزایده، در صورتی که پیشنهادی از طرف فردی داده شود، به زمان مزایده ۳۰ ثانیه اضافه خواهد شد. فعلا به صورت آزمایشی به ۵ ثانیه تغییر کرده است.

توجه : کاربران می توانند تمام وجوه پرداختی استفاده نشده ی خود را از طریق سامانه درخواست وجه دریافت کنند. توجه فرمایید این امکان فقط مختص افرادی است که تمایل ندارند در سایر مزایده های سراتو شرکت کنند.

نحوه ارسال محصولات به چه صورت می باشد؟

محصولات سراتو به ۲ صورت مجازی و فیزیکی می باشد.

  • محصولات مجازی (مثل کارت شارژ) از طریق تیکت برای خریدار ارسال خواهد شد.
  • محصولات فیزیکی: تیکتی برای شما ارسال خواهد شد. که ادرس شما در ان درخواست خواهد شد. بعد از تایید ادرس از نظر کامل بودن، محصول طبق شرایط زیر ارسال خواهد شد.

زمان ارسال محصولات مجازی بین یک الی چهار روز کاری و محصولات فیزیکی یک الی چهار روز کاری بعد از اولین ۳ شنبه کاری می باشد. (تمامی محصولات سراتو در روز ۳شنبه هر هفته ارسال خواهد شد).

منبع درامد سراتو از کجاست؟ ایا محصولات فیک و چینی هستند؟ ایا شما کلاهبردارید؟

تمامی محصولات سراتو، اکبند، اصل و سالم هستند. شما مهلت تست ۲۴ ساعته برای تضمین کیفیت محصول دارید، در صورتی که محصول غیر اکبند یا فیک بود می توانید انرا مرجوع نمایید و وجه خود را دریافت کنید. در مورد کلاهبردار بودن ما هم خیر ما کلاهبردار نیستیم، مزایده یکی از راه های فروش محصول است، در این نوع فروش کالا با قیمتی پایین برای فروش قرار داده شده و این خریداران هستند که برای خرید محصول رقابت می کنند. ما نیز متوجه خواهیم شد که چه کالایی را دوست دارید و سعی خواهیم کرد کالایی را در سایت قرار دهیم که با قیمتی بالاتر بفروش برسد. تمامی محصولات ما با ضرر فروخته نخواهد شد. و همه کالاها با سود زیادی بفروش نخواهد رسید.

مورد بعدی در مورد محصولات: تمامی محصولات برای ما نیست و با توجه به بازدید سایت، امکان شرکت سایر فروشندگان و فروش محصولاتشان در سایت وجود دارد.

مزایده سراتو

توجه : اگر هم هنوز به این سایت اعتماد ندارید میتوانید به صفحه ی مزایده های به پایان رسیده سر بزنید و مزایده های گذشته را که تمام شده است را ببینید .

امیدوارم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد .

مشاوره از ما، انتخاب از شما

 

ارسال پاسخ