معرفی سایت پارکینا

سلام دوستان عزیز

امروز میخواهم بسته درآمدزایی سوم مشهد آی تی را تحت عنوان استقلال مالی در اینترنت با معرفی سایت پارکینا به شما بزرگواران ارائه کنم.

#پارکینا یکی از پروژه های شرکت سامان سیستم پرداز کیش میباشد که با هدف ایجاد بستر بهره برداری از #دامین های #پارک شده و استفاده از پتانسیل آن برای کاربران راه اندازی شده است. این پروژه در شهریور ماه سال ۱۳۹۳ راه اندازی شده و در دسترس عموم قرار گرفته است. پارکینا سرویس پارک دامنه است که امکان #کسبدرآمد و نمایش محتوی مناسب با نیاز های متفاوت را مهیا نموده است، قالب ها با کاربرد های مختلف و طراحی جذاب کمک میکند تا پس از #ثبتدامنه ظاهری آراسته با متن های قابل تنظیم در اختیار کاربران باشد، برای استفاده از سرویس کافی است #DNS دامنه تنظیم شود و قالب مورد نظر در #پنل کاربری سایت تنظیم شود .

parkina

به کمک پارکینا کاربران میتوانند بدون هیچ هزینه ای و فقط با تغییر DNS های دامنه از قالب های متنوعی استفاده کنند و از این راه کسب درآمد هم داشته باشند .

این روش کسب درآمدی که میخواهم امروز معرفی کنم بیشتر برای صاحبان #سایت یا #وبلاگ مفید خواهد بود .

اگر با اصطلاحات دامنه آشنا نیستید میتوانید از توضیحات زیر بهره بگیرید .

دامنه چیست ؟

به نامی اختصاصی گفته می‌شود که هر وب‌سایت برای تمایز و قابل دسترسی بودن نسبت به سایر وب‌سایت‌ها به خود می‌گیرد، مانند: ”MashhadIT.org ”

هردامنه از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول نامی‌است انتخابی، که هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود آن را برای سایت خود انتخاب کند و بخش دوم که با یک نقطه از بخش اول جدا می‌شود، پسوندی است قراردادی که از دو تا شش حرف تشکیل شده و هر فرد می‌تواند بسته به موضوع وب‌سایت و سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نماید.

DNS چیست ؟

DNS مخفف ” Domain Name System  ” است . وظیفه ی DNS هماهنگ سازی یک دامنه با یک #هاست می باشد و تمامی شرکت های #فروش_دامنه قسمت مدیریت DNS را دارند .

از کجا دامنه خریداری کنیم ؟

سایت های مختلفی در #اینترنت وجود دارند که دامنه می فروشند . من در زیر آدرس یک سایت برای خرید دامنه را ذکر کرده ام .

http://clientcenter.ir/cart.php

پس از گذر از معرفی مفاهیم مربوط به دامنه ، به معرفی سایت پارکینا می پردازم . شما برای اینکه از این سرویس استفاده کنید ابتدا در این سایت می بایست ثبت نام کنید . برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید .

http://www.parkina.com

پس از ثبت نام فایل راهنمای سایت را دانلود کرده و مطابق فایل راهنما DNS های دامنه تان را ست کنید . پس از ست کردن DNS های دامنه حدود ۲۴ ساعت طول می کشد تا سایت شما بر روی سایت پارکینا ، پارک شود . پس از پارک شدن دامنه بر روی پارکینا میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید .

پارکینا چه امکاناتی دارد ؟

  1.  میتوانید از #قالب های متنوع سایت پارکینا استفاده کنید .
  2. میتوانید از شیوه های مختلف این سایت کسب درآمد کنید .
  3. میتوانید از امکانات حرفه ای #مدیریت سایت ، پارکینا استفاده کنید .

از پارکینا ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود؟

  1. #انتشار هر گونه داده و مطلبی که غیر قانونی، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، زیان آور، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل باشد و همینطور مطالبی که به نژاد ، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کننده باشد.
  2. قرار دادن لینکهایی به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایتهایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می گذارند.
  3. #جعل هویت اشخاص یا نهادها و همینطور نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به افراد و نهاد های خاص
  4. جعل و #دستکاری کردن مشخصات به منظور تغییر ماهیت اصلی محتویات منتقل شده از طریق #سرویس های اینترنتی.
  5. انتشار هر مفهوم و محتوایی که از نظر قانونی و یا مسائل دیگر، حق انجام آنها را نداشته باشید. ( از قبیل اطلاعات داخلی و اطلاعات اختصاصی و محرمانه برخی سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامی و قوانین داخلی سازمانها، این کار منع شده باشد.)
  6. استفاده از سایت به گونه ای که به هر نحو نقض کننده مقررات موجود در این توافقنامه باشد.

شما در این سرویس اجازه ندارید برای خود چند نام کاربری ایجاد نمایید. به ازای هر کاربر یک نام کاربری ایجاد می شود و افراد می توانند با همان یک نام کاربری به چند ایمیل و دامنه دسترسی داشته باشند. پارکینا این حق را دارد که به صلاحدید خودش ارائه این سرویس را قطع کند و یا اینکه ارائه آنرا به صورت رایگان متوقف نماید و برای ارائه خدمات خود از کاربران مبالغی را دریافت نماید.

مشاوره از ما، انتخاب از شما

شاد و سربلند باشید.

ارسال پاسخ